KSA Marke

Wolfjes

2de en 3de kleuter

Valerie Bostyn

valerie.bostyn1@gmail.com
0495 61 42 11

Sies Lamoral

sies.lamoral@outlook.com
0472 63 88 41

Karen Desmedt

0468 21 45 20

Kabouterleiding

1ste en 2de leerjaar

Astrid Bossuyt

astridbossuyt@hotmail.com
0471 10 44 61
6de jaar leiding
Financiƫn

Louis-philippe Cattrysse

louis-philippe.cattrysse@hotmail.com
0470 56 29 46
6de jaar leiding
Verhuur

Jotte Mallisse

0497 37 25 74
2de jaar leiding
Kampleider & Site

Aline Bossuyt

alinebossuyt@gmail.com
0478 55 87 89
2de jaar leiding

Pagadderleiding

3de en 4de leerjaar

Alec Naessens

alec.naessens@student.odisee.be
0470 59 23 61
4de jaar leiding
Site, O-Team & Zakfuif

Maud Trappeniers

maud.trappeniers@outlook.be
0496 06 34 07
2de jaar leiding
K-Trekker

Niels Bertier

2de jaar leiding

Jongknapenleiding

5de en 6de leerjaar

Lotte Van de Casteele

lotte.vdc@gmail.com
0470 69 52 36
2de jaar leiding
Tokshop

Korneel Van de Casteele

korneel.vdc@live.be
0474 04 15 88
4de jaar leiding

Knapen

1ste en 2de middelbaar

Paul Herpels

herpelspaul@hotmail.com
0471 39 04 49
3de jaar leiding
Vergaderingen

Lisa Vandenbroucke

lisavandenbroucke@hotmail.com
0470 68 50 39
2de jaar leiding

Marie-Julie Vanhoutte

m-j.vanhoutte@hotmail.com
0495 27 04 00
2de jaar leiding
Verhuur

Jonghernieuwers

5de middelbaar

Tom Vandommele

t.vandommele@gmail.com
0472 90 66 75
4de jaar leiding
Bondsleiding

Jarne Reynaert

jarne.reynaert@hotmail.com
0479 08 75 24
3de jaar leiding
Zakfuif